25 Mart 2014

Vodafone 2. Kez Haksız Fatura Aşım Ücreti Aldı.

Senelerdir Vodafone kullanıcısıyım ve taahhüdüm olmasa hattı kırıp atacağım. Çünkü iki dönemdir aynı problemle karşı karşıya geliyorum. Son dönem kullandığım facebook, Twitter internet paketi olmasına rağmen benim faturam 70 TL civarı gelmesi gerekirken 170 TL civarı geldi. Yine haksızlığın bedeli de yaklaşık 90-100 lira.

Geçen dönem şikayet ettim cüzi bir miktarda olsa iade ettiler ama ya şikayet etmeseydim yada şikayet etmesini bilmeyen onca insanın hakkını kim verecek? Ben bu dönemde bu sorunun çözülmesini ısrarla istiyorum. Bu işin takipçisiyim. Bu serfer gereken herşeyi yaparım. Şikayetim sadece m.facebook adresini kulanmama rağmen aşım gerçeklerşmesidir. İnceleme ve iadesini istiyorum.

Mustafa 165 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön