22 Mayıs 2013

Vodafone 2 Kez Çekilen Fatura!

21.05.2013 tarihinde Vodafone internet sitesi üzerinden 0544672****- 0544672**** nolu kendim ve eşimin üzerine kayıtlı hatlara garanti bankası 554****23373**** nolu bonus kredi kartımdan ödeme yaptım. Fakat 0544672**** nolu hattın faturası 19.54-19.57 saatlerinde bu ödeme iki kez olmak üzere benim bilgim ve iznim dışında benim kredi kartım gerçekleştirilmiştir...

Müşteri hizmetlerindeki elemanınız benden faxla bu talebi alabileceklerini ödemenin şu an iptal edilemeyeceğini söyledi. Vodafone olarak benim 1 tane ödenecek faturam olmasına rağmen neye dayanarak aynı ücreti 2 kez hangi hakla çekebilmektesiniz? Fazladan çekilen ücretin kartıma iadesini istiyorum.

Umut 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,tarafımıza iade evraklarının gönderilemeyeceği bilgisinin aktarılması üzerine iade edilecek olan tutarın bir sonraki fatura tutarınıza yansıtılacağı bilgisinin aktarıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön