07 Eylül 2013

Vodafone 2 Kere Fatura Tahsilatı Yaptı!

0 545 520 **** nolu hattımın ödemesini Vodafone fatura ödeme merkezinden yapmıştım. Ama İş Bankası otomatik ödemede olduğu için oradan da çekmişler. Aynı faturaya 2 kere ödeme yapmış oldum. hesabımda sorun yaşadım. Boşa faiz ödüyorum. İş Bankası hesabıma fazla çekilen tutarı acil yatırın.

Verdiğiniz cevapta 2 kere ödenen numarayı istemişsiniz. Zaten ben yazmıştım. Müşteri hizmetlerinizi aramayacağım. Siz beni arayın çok bekletiyorsunuz. 0 546 457 **** numaralı telden ulaşın. En kısa zamanda ve paramı iade edin. Bir sonraki faturadan düşülsün istemiyorum.

Çiler 89 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında yapılan mükerrer ödemenin 06.09.2013 tarihinde kesilen faturanıza mahsup edildiği bilgisini iletmek isteriz.Kalan tutar için Vodafone müşteri hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Çiler20 Eylül 2013

    hala bekliyorum cvp yok.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön