02 Ocak 2014

Vodafone 2 Haftadır İnternetim Pingten Geçilmiyor!

Vodafone wifi modem kullanıyorum ve sürekli 3G+ 5 çubuk bağlantım var. Yaklaşık 2 hafta öncesine kadar bu kadar olmamakla beraber pingim 80 90 civarındaydı fakat 2 haftadır 170 200 ping alıyorum müşteri hizmetleri de bir çözüm bulabilmiş değil. Speedtest.net sonuçları ve modem bağlantı değerlerini de ekledim. GoogleMaps de bulunduğum yerin koordinatı da bu 38.71263,35.493221.

Fatih 55 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi09 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Fatih07 Ocak 2014

  Sadece GPRS ve SMS i açık lan bir hatta nasıl ulaşmayı düşündünüz acaba. Nasıl olurda Vodafone bu hattın konuşmak için değilde internet kullanımı için olduğunu bilemiyor.Tamamen kopyala yapıştır mesaj sadece tarih değişmiş.

 • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.01.2013 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih05 Ocak 2014

  Hiçbir geri dönüş almadım hala beklemedeyim

 • Fatih03 Ocak 2014

  Hala bi geri dönüş alamadım şikayeti yazdığımın ertesi günü ping düzeldi,bir sonraki gün gene aynı bumu hizmet anlayışınız yani.

 • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön