Vodafone 2 GB İnternet Paketim Olacaktı; 1 GB Ortada Yok!

Ahmet K. |

Vodafone'a geçerken Özgür Genç Tarifesinde 2 GB olarak aldığım pakette İnternet paketi 1 GB + 1 GB olarak hattıma yüklendiği şeklinde mesajı geldi ilk 1 GB olan paketim bitti diğer 1 GB olan paketim görünmüyor. Ayrıca pakete güvenerek yaptığım kullanımlar hattımdan TL bakiyesi olarak düşülmüştür TL iademi ve 1 GB olan diğer paketin hattıma tanımlanmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  08:26

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 18.04.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Nisan
  10:10

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."