14 Mayıs 2013

Vodafone 2 Dakikalık İnternet Kullanımına 10 TL!

Muhtemel tarih 12. 05. 2013'da Vodafone günlük internet paketi almak istedim. gece 00:00 dan sonra saatini tam hatırlamıyorum. Mesaj gönderdim bekledim internete girdim 2 dakika bile durmadım bana mesaj geldi 10 TL kullanım limitine ulaştınız bundan sonra ücretlendirilmeyeceksiniz diye.

Ben günlük paket almıştım doldurmama imkan yok zaten 2 dk içinde. Paket almamış olsam bile Vodafone nasıl bir operatör ki 2 dakika bile durmadığım halde 10 TL'lik kullanmış oluyorum? Vodafone mail attım her zamanki gibi kendilerini haklı çıkarmaya çalıştılar. Benden zaten paket ücreti kesilmişti ve ardından mesaj geldi kullanabilirsiniz diye. Kullandığımda 2 dakika bile kalmadığım halde 10 TL lik limite ulaşmışım.

Büşra 169 Okunma

Cevaplar

  • Büşra25 Mayıs 2013

    Zaten her halukarda siz haklısınız. Biz paket yapalım yine 2 dk nette duralım 10 tl çekilsin. Haram olsun vodafone ve bu duruma getiren çalışanlarına

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde aynı konulu bildirimin tarafınıza Vodafone internet sitemizden iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile 14.05.2013 tarihinde yanıtlandığı tespit edilmiş olup, verilen bilgilerin geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön