18 Eylül 2013

Vodafone 2 Aylık Fatura ve Cayma Bedeli Yansıtmış!

Sözleşmeli hatta sahibim fatura kesim tarihim her ayın 6'sına denk geliyor. Hattımda olan çekim gücü düşüklüğü ve müşteri hizmetleri memnuniyetsizliği nedeniyle hattımı kapatmaya karar verdim. Lakin sözleşmem olduğu için cayma bedelini ödemem gerektiği söylendi. Kabul ettim yalnız cayma bedeli ve 1 aylık fatura yansıtılması gerekiyordu. Lakin 2 aylık fatura ve cayma bedeli yansıtılmış. Fatura kesim tarihim 06.08 2013 kapattığım tarih 05.08.2013.

Benim anlamadığım şu ailemde herkes Vodafone kullanıyor. Babam 1998 yılından beri ben ise 2005 yılından beri almış olduğum hat ve son hattı ise 1 yıldır kullanıyordum (2 hatta sahibim) hepsini kapattıracağım.

İsmet 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    2013-08-07 tarihinde hattınızın iptal olmus oldugu götüntülenmektedir.Hat iptal talebi bildirimin yapıldığı tarihten itibaren 7 gün içinde fesih işlemleri tamamlanarak , sözleşmenin feshedildiği tarafınıza bildirilmektedir. İptal süresi 7 gündür. Bu nedenle hat iptali sağlandığında yeni fatura dönemine giriş sağladığınız için kampanya çıkışı sonrası yansıyan cezai bedel, sabit ücret ve hat açılış vergileri Eylül dönem faturanıza yansıtılmış olup , ilgili faturalarınızı ödemekle yükümlü olduğunuzu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • İsmet24 Eylül 2013

    Bir daha kesinlikle vodafone kullanmayacağım ve çevremdeki kişilere de diğer operatörleri tavsiye edeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön