30 Ocak 2015

Vodafone 2 Aydır Tarife Değişikliği Yaptırmıyorlar.

10.10.2012 tarihinde eski kullandığım hattın 298 TL borcu var diye bir yazı geldi. Gelen yazı üzerine borcu ödedim. Şu an tarife değişikliği yapmak istiyorum borcunuz görünüyor diyorlar. Borcu ödediğimi belirtince dekontunu fakslayın dediler. Geçen ay dekontu faksladım bir hafta içinde sistemden düşer dediler ama düşmedi.

Bugün aradığımda ise bize faksınız gelmedi mail geldi diyorlar. Söyledikleri numaraya faks gönderdim. Hat ile ilgili hiçbir işlemi yapamıyorum 2 yıl önce 30 TL'lik borç için 308 TL tahsilat yapıp hattı işleme kapatıyorlar. Aradığımda da işlem devam ediyor diyorlar. Ne işlemmiş arkadaş 3 yıldır bitmedi. Bu işlem çözülünce numarayı taşıma yapacağım.

Murat 82 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat 30 Ocak 2015

    Gerçektende her konuyu titizlikle ilcelediğiniz belli 3 yıldır incelemeleriz bitmedi gitti. İnsan bir bakar bu adam bizim 10 yıldır abonemiz 1 tane fatura borcu yok bu müşteriyi kaybetmememiz lazım düşünmeyip hat üzerinde işlem yapmamı engelleyerek hattımı Vodafone dan taşıtmak için elinizden geleni yapıyorsunuz bravo.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön