30 Ağustos 2013

Vodafone 2 Aydır İptal Edilen Hatta 10 TL Yüklüyor!

Ben ve iki kızım Vodafone grup aile tarifesindeydik. Küçük kızım telefonunu kaybettiği için hattı iptal edip gruptan çıkarmak zorunda kaldık. Vodafone müşteri hizmetlerini defalarca arayıp bilgilendirdik ve artık o numaraya her ay yüklenen 10 TL'nin yüklenmemesini talep ettik. Onayladılar. Artık o hatta yatmayacağını söylediler fakat iki aydır iptal ettiğimiz ve gruptan çıkardığımız hatta halen iki aydır 10 TL yatıyor.

Müşteri hizmetlerini her aradığımda şikayetinizi yazdık bir daha ki ay yatmayacak deniyor ama iki aydır yatıyor. Bu durumun düzeltilmesini, kullanılmayan hatta yatan toplam 20 TL'yi de ya diğer grup bireyine ya da bir sonraki faturamdan düşülmesini bekliyorum.

Elif 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,533931****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik 31.08.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön