15 Ekim 2016

Vodafone 2 Aydır Cihazımı Bekliyorum!

İzmir Aliağa Doydu İletişim Vodafone bayisinden LG G4 olarak 2 yıllık garanti kapsamında cihaz aldım. Ancak bir ser sonra cihaz kapandı ve açılmadı. Ben de aldığım bayiye 23.08.2016 tarihinde teslim ettim. Ancak teslim ettikten sonra LG G4 telefonlarda böyle bir sıkıntı olduğu ve cihazın büyük ihtimalle değişime girebileceği belirtildi. Fakat yaklaşık 2 ay olmasına rağmen halen cihaz gelmedi ve durumu hakkında da ne bayiden ne de müşteri iletişim merkezinden net bilgi alabiliyorum.

Müşteri hizmetleri araştırıp dönüş yapalım demesine rağmen dönüş yok. Şikayet yönetim sisteminden şikayetimi ilettim, ancak sadece LG Servis Merkezi numarası yazılmış. Bu numarayı da aradığım da telefon sürekli meşgul çalmakta ve yanıt alınamamaktadır. Bayiyi aradığımda da Ayes teknik servise iletildiği birkaç haftadır her hafta geleceği belirtilmesine rağmen hala cihaz yok!

Hakan 258 Okunma

Cevaplar

  • Hakan26 Ekim 2016

    LG ve Vodafone dan konu ile ilgili halen dönüş yapan yok! Halen cihazım yok! bu nasıl bir servis anlayışı nasıl bir hizmet anlam veremiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön