01 Temmuz 2013

Vodafone 18 Yaşından Küçük Kişiye Hat Sattılar!

Kardeşim kontörlü hat alım için Vodafane bayisinden hat almaya gitmiş. Kardeşim 18 yaşından küçüktür. Kardeşimi yanıltarak faturalı hat açılımı yapmak istemişler. Kardeşim de kabul edince annenin "kimliğini getir, senin yaşın tutmadığı için anneni kefil edelim" demişler. Kardeşim annemin kimliğini almış ve götürmüş. Sözleşmeler annemin adına düzenlenmiş. İmza kardeşimin. Bunun üzerine birkaç kere şikayette bulundum.

Bana, "bir yazı yazıp altına 3 tane imza atsın hat sahibi, faks çekin" dediler. Yalnız faks çekeli 3 ay oldu, daha bir sonuç yok. Artık şu sorunun çözer misiniz? Müşteri hizmetlerini arıyorum her seferinde bekleyin diyor. 3 ay oldu yalnız.

Faruk 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,sorunu yaşamış olduğunuz Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön