27 Ağustos 2013

Vodafone 16 Gündür Sistem Sorununu Çözemedi!

13/08/2013 tarihinde Beylikdüzü Perlavista AVM Vega iletişim Vodafone bayisine 26846**** kayıt numarası ile tablet başvurusunda bulundum. Başvuru öncesi çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede hat üzerinden tablet alımı için tüm yeterlilikleri karşıladığımı herhangi bir Vodafone bayinden teslim alabileceğim konusunda teyit aldım.

Başvuru sırasında sisteme kayıt yapılırken sistemsel bir hata olduğunu 24-48 saat içerisinde çözüleceğini sonrasında ürünü teslim alacağımı belirttiler. 16 gündür sistemsel sorun çözülmedi Koskoca Vodafone'un 16 günde çözüm üretememesi reklam filmlerinde söyledikleri gibi çok acayip. Eşim 1998 yılından ben 2010 yılından beri aboneyiz. Sadık müşterinin hakkı bu.

Elif 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde bayi ile irtibata geçildiği tarafınızca evraklar teslim edildiğinde işleme alınacağı yönünde bilgi aktarıldığını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön