05 Aralık 2014

Vodafone 154 Trafik Hattını Arayamıyorum!

Cep telefonumdan 154 trafik aramak istediğimde "hattınız arama yaptığınız yöne kapalıdır. Açtırmak için 444 1 444 numaradan veya Türk Telekom internet sitesinden açtırınız " diyor. Oysaki 153 zabıta ve 155 polisi arayabiliyorum. Önce ne alaka diye Telekom'u aradım. Bizi ilgilendirmez dediler. Sonra 04.12.2014 tarihinde saat 23:00 civarlarında Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Telefona çıkan müşteri temsilciniz 154 aramama sebebi, tarifeniz devreden tarifedir o yüzden ek paket almanız gerekiyor dedi. Böyle bir saçmalık mı var? Sonuçta faturalı hat. Ücretliyse yansıtılır ücreti. 153 ve 155'i arıyorum dedim. Bilemem dedi. İşin içinden çıkamadı. Diğer kontörlü hattımdan da aranmıyor.

Muhsin 1.672 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin15 Aralık 2014

    Özelliklemi yapılıyor bilmiyorum.normalde benim telefonum meşkul ve kapalı olmaz.Aradıklarını gördüm.Duruyorlar duruyorlar tam biriyle görüşünce arıyorlar.sonrada ulaşılamadı size deyip konuyu kapatıyorlar.müşteri hizmetlerini arayın ulaşamadık diyorlar.müşteri hizmetlerini aradım benimle ilgilenilmedi.geri dönüşte yapan yok.ilgi alaka sıfır.

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-12-09 16:21:36 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön