20 Eylül 2014

Vodafone 15.000 TL Fatura Geldi!

Hattımdan ağustos 2014 yılında yapılan yurtiçi ve yurt dışı aramalardan ötürü 15.000 TL fatura gelmiştir. Ortalama 11 aydır hiç kullanılmayan bir hattın bu kadar kullanım yapmadan operatörün hattı kısıtlaması ve arama ödeme çıkarması gerekmekte fakat böyle bir durum söz konusu olmamış ayrıca hatta herhangi bir bilgilendirme vs. sms gönderilmemiş.

Hattın kopyalanarak farklı numaralara vpn yapılıp bu aramaların gerçekleştiğini düşünmekteyim. Çünkü bu hat ortalama 11 aydır kapalı başkasının sim kartı bularak arama yapması için pın kodunu bilmesi gerekmekte bu imkansız ben bile pın kodunu unuttum. Operatör bir hattın fatura üst limiti olması gerektiğini bu kadar fatura üretmeden kapatması gerekiyor.

Ozan 231 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca Şirketimize iletilmiş olan 196307 nolu dilekçenize cevaben detaylı açıklamaların yapıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön