17 Ağustos 2013

Vodafone 15 Günlük Oyalama!

26.07.2013 tarihinde Samsun 'da ofisimin yanında bulunan Vodafone Korkmaz bayiliğinden HTC marka mavi kapaklı telefon istedim. S** K** adında ki hanım yardımcı oldu. Hemen isteyeceklerini söyledi. Git gel sonuç kargo sıfır kızıma doğum günü hediyesi olduğunu ve 14 e kadar almam gerektiğini söyledim.12.08 de bana kesin çarşamba öğlen elimde olacağını söylediler.Dün en son kargo da geliyor gelecek şeklinde söylemlerden sonra ilk önce Yurtiçi kargo dediler.

Sonra MNG Kargo oldu. Yaptığım iş gereği kargo firmalarıyla ilişkim iyi olduğu için MNG kargo md yardımcısını aradım. İstanbul aktarma araştırıldı. Firmayı kendileri bizzat arayıp irsaliye nosu istediler veremediler tabi ki.

İnci 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar..com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. 542 Müşteri Hizmetlerini arama ücreti : Arama başına 40 KR olarak ücretlendirileceksiniz. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) 4440542 numarasını ararken dakika başına 40 KR olarak ücretlendirilecektir. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön