11 Şubat 2014

Vodafone 15 Gündür Boşuna Bekletti!

15 gündür Vodafone'u arıyorum. Yaklaşık 10 kişiyle görüştüm kimse sorunumu halledemedi. Hatta 30 ocak günü bir hanımla görüştüm teknik yetkili sanırım ben bu konu hakkında bir şey yapamıyorum dedi. Neyse 11 şubat bugün aradım müşteri temsilcisi sorunumu sadece 3 dk halletti. Bu kadar mı bilgisiz,tecrübesiz elemanlarınız var? 15 günden beri internete girmeye korktum.

Ayrıca bu arkadaş sorunumu halletti ancak güncel faturam hala 80 tl gözüküyor. Bari sizler bunu halledin. Artık cidden yoruldum sizleri aramaktan ve laf anlatmaktan.1gb kota bittiğinde ücretlendirildim 6 gb kota işlenmedi. Bu 80 tl'yi araştırın aradaki farkın iadesini verin!

Okan 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 14.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön