Vodafone 14 Yıl Önceki Fatura Borcu İçin İcra Takibi Başlattı!

Mustafa D. |

Bugün elime 14 yıl önce kapattırdığım 542'li Telsim hattımda 4 ay peş peşe ödemediğim yazan borcum için ilamsız takiplerde ödeme emri diye bir kağıt geldi ve baya yüklü miktarda bir ödeme. Böyle bir şey ilk kez başıma geliyor. Yardım lütfen!

1. 4 ay boyunca ödemediğim bir borcumun kaldığını düşünmüyorum, kalsa bile 14 yıl sonra neden geliyor böyle bir kağıt?

2. O zaman Telsim'in Motorola Startech için düzenlediği bir kampanya vardı ve 2 kişi almıştık. Birimiz 16 birimiz 17 ile bitmekteydi. Ben eminim ki benimki 17 ile bitendi ancak buradaki borç 16 ile biten numaraya ait. Kampanyada geçen maddeleri hatırlamıyorum ama bir şekilde iki numaranın birbirine bağlantısı var diye hatırlıyorum.Vodafone'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  08 Mart
  18:04

  Merhaba

  Vodafone müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre hiç bir borcum olmayıp hattımın kullanıma kapatılmış olduğunu öğrendim. Ancak benim elime İlamsız Takiplerde Ödeme Emri belgesi geçti ve 4 adet ödenmemiş faturam gözüküyor. Vodafone müşteri hizmetlerinin bana verdiği Telsim müşteri hizmetleri numarasını arıyorum ancak kimse çıkmıyor. Numaralar: 0212 288 78 57-58-59-60
  Yardımcı olurmusunuz lütfen ?

 • 07 Mart
  13:38

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  05.03.2014 - 07.03.2014 ve 07.03.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Mart
  11:56

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."