12 Eylül 2013

Vodafone 100 TL Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone Genç avantaj ekstra paketi ile yeni hat açtırmıştım. Hattı aldığım şubedeki arkadaş paketin 35 TL olduğunu 12 ay taahhüt vermem halinde bu fiyatın 30 TL'ye düşeceğini söyledi fakat hiç bir şekilde kullanım aşımı yapmadığım hattımın faturası ilk ay 55 TL 2. ay ise 144 TL olarak geldi.

Fatura detayına baktığımda 'Tahsilatına Aracılık Edilecek Hizmetler' adı altında 100 TL bir miktar olduğunu fark ettim ve faturada taahhüt verdiğim halde 5 TL düşülen vergiyle beraber 42 TL sabit ücret yazıyordu.

Konu ile ilgili defalarca müşteri hizmetlerini aradım. En son beni yetkili birinin 5 dakika sonra arayacağını ve beklememi söylediler. 2 gün geçti hala aramadılar. İlgilenmenizi rica ediyorum.

Serkan 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön