05 Temmuz 2014

Vodafone 100 Dakika Paketimden Eksildi!

Bir gün içinde kullanımım dışında 100 dakika paketimden eksildi. Bunun bilgisini almak için Vodafone'a mail attım 10 saat geçti bilgi verilmedi, 542 servisinizi aradım müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak için müşteri temsilciniz sadece silinme olamaz kesinlikle diyerek cevap verdi. Kullanımımı inceleyin o zaman dediğimde inatla silinme olamayacağını anlatmaya çalıştı.

Üstelik yüksek sesle ve kaba konuştu. Bütün bunlara rağmen ne yapabileceğimi sorduğumda twitterdan ya da sikayetvar.com'dan şikayet edebileceğimi söyledi yani bana göre kaba olduğu kadar da küstahça cevaplar vermiş bulundu. Bütün bunlara rağmen karşımda sorularımı yanıtlayacak birisini bulamıyorum. Vodafone'dan şikayetçiyim.

Ahmet 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön