23 Eylül 2013

Vodafone 10 TL Yükleyin 750 Dakika Hediye Süre Kazanın Dedi Ama Göndermedi!

Benim 0541879**** numaralı telefonuma 3 gün önce yani 19/09/2013 tarihinde Vodafone'den gelen mesajda değerli abonemiz 750 dk her yöne dakika kazanmak için 10 TL yükleyin son 3 gün diye bir mesaj geldi ve bu gün 10 TL yüklememe rağmen bedava dakikalarım daha gelmedi. Bu sorunun en kısa sürede hallolmasını arz ederim.

İrfan 636 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 21.09.2013 tarihinde yükleme yaptığınız tespit edilmiş olup,yükleme sonrası kullanım vergisi tahsilatı hattınıza yansıtılmıştır.Bu bağlamda hattınızda yeterli lira olmaması sebebiyle promosyonunuzun yüklenmemiş olduğu bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön