22 Ocak 2014

Vodafone 10 TL Borç Katlayan Tarife Gibi 1.490 TL Olmuş!

2007 yılında faturama yansıtılmayan 10 tl'lik borç hattı kapattırıp bütün borçları ödedikten sonra avukatın 2 gün faizli borçlarımın olduğunu bildirmesiyle ortaya çıktı. 2 gündür aramalarından rahatsız oluyorum ve en son canıma tak etti ve avukata bu borcu hiçbir şekilde ödemeyeceğimi belirterek avukata çok hevesliysen benim yerime sen ödeyiver dedim.

Bir daha beni bu konu hakkında rahatsız etmeye devam ederlerse her iki firma hakkında kanıtlarımla Cumhuriyet başsavcılığına haksız kazanç sağlamaktan soruşturma başlattırıp dava açacağım.

Tc 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 22.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte gelen çağrının tarafınızdan reddedilmesi sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına sorun yaşanan Vodafone GSM numara bilgisini iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön