Vodafone 10 Saniyede 10 TL İnternet Ücreti!

Bilal Ü. |

Kontörlü hat kullanıcısıyım. İnternetim kapalıydı. 20 TL yükledim, internetimi açar açmaz da 10 lira kesinti oldu. Şimdi, bir cep telefonu, markası ne olursa olsun, 10 saniyede 10 TL'lik internet ücreti kesmez peki neden 10 liram kesildi.

Televizyonlarda reklam yapmak gerçekten kolay ama iş müşteriyle bire bir ilişkiye gelince yok şöyle yok böyle deyip kesintiyi bir şekilde yapıyorsunuz. Eğer harcadığınız reklam paralarını müşteriden çıkarmak gibi bir niyetiniz varsa, reklam yapmayın ki biz ailecek Vodafone'a geçiş yaptık aynı muameleyi Vodafone'da yaşamak istemiyoruz. En kısa zamanda size yazdığım numaradan bize dönerseniz seviniriz.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal Ü.
  18 Temmuz
  12:43

  evet tahmin etmistim, sonucta müsteri her zaman HAKSIZ sizin gözünüzde.. bu olayi ve yazdiginiz cevabi sosyal medyada paylasacagim ki insanlar vodafone kullanirken dikkat etsinler...

 • 18 Temmuz
  09:07

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,507572****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde bağlantılarınıza istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.Sorun bulunmamaktadır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.