09 Mayıs 2013

Vodafone 10 Güne Tam Fatura!

Nisan ayı içerisinde Vodafone dan Turkcell'e geçtim.Vodafone nun tam bir ayını doldurmadan en fazla 10-15 gün bu aydan kullanmışımdır.Ama bana 34 tl ile tam faturalandırdılar..Bu şekilde yarım yapılan hizmete tam fatura yapılması ne kadar adil ve ticarete uygun?

Aynı zamanda Vodafone ben 2,5 yıl önce abone olurken 30 tl ile başlamışken şimdi 34 e kadar(kamu midi 1000 dk) yükselterek ama abone kapmak için diğer operatörlere daha uygun şartlarda abonelik hizmeti sunmaktadır. Bu ne kadar adil bir durumdur?

Uzun yıllardır kullandığım (2,5 yıldan önce de yine çoğunlukla vodafone kullandım)bir operatörü gereksiz zam yaparak ki ben 1,2 tl sinde değilim,bırakmak zorunda kaldım.

Ali 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden546425****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın son günü olduğu 19.04.2013 tarihinde farklı operatore taşıdıpı görülmüştür.Faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığının bilgisini iletmek isteriz.Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretininin tamamını ödenmektedir. Vodafone olarak tarife ve ücretlendirme işlemlerini sektör koşullarına göre düzenlemekte olduğumuzu belirtmek isteriz.Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi ve kampanya mevcut olup, Abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön