07 Mayıs 2013

Vodafone 10 Günde Hat Taşıma!

15 Nisan da Vodafone a hattımı taşımak için başvuruda bulundum.Abone merkezi tarafından bana en fazla 4 gün süreceği söylendiği halde hattımı 24 Nisan da taşıdılar ve ben 22 Nisanda Avea faturam kesildiği için Avea ya hiç kullanmadığım halde bir fatura daha ödemek zorunda kaldım. Yasal süre en fazla 6 gün olduğu halde benim hattımı 10 günde taşıyan vodafone benim zararımı karşılayacak mı?

Hatice 16 Okunma

Cevaplar

  • Hatice14 Mayıs 2013

    15 Nisan'da hat taşıma başvurusu yaptığım ve hattımı 24 Nisan'da taşıyan vodafone, başvurunu 19 Nisan'da yapmışsın diye mail atmış. Başvuru yaptığım tarih abone merkezinde kayıtlı! Madem 19 Nisan'da yaptım başvurumu çıkarsın kayıtları bakalım hangi tarih miş?

  • Hatice10 Mayıs 2013

    19 Nisan da yapmadım başvurumu!!! Postahane Mah. İnönü Cd İstanbul İş Hanı 43/C adresindeki vodafone bayisine 15 Nisan da başvuruda bulundum. Bayinizden kontrol edebilirsiniz.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili taşıma başvurusunun 19.04.2013 tarihinde yapıldığı ve 24.04.2013 tarihinde hattınızın taşınmış olduğu bilgisini aktarmak isteriz.Bu bağlamda taşıma işleminin yasal süre içerisinde tamamlandığını ve diğer operatöre ait faturanıza müdahale edilemeyeceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön