10 Eylül 2013

Vodafone 1 Yıllık Vergiyi Peşin Aldı!

Mart ayında Vodafone 500 dakika, 5000 sms ve 500 mb interneti 25 lira olan taahhütsüz faturalı pakete geçtim. Vodafone'nUn 2G interneti hiçbir sayfayı açmıyor, 3g iyi ama her yerde de 3G çekmiyor.

Bu sebeple geçen ay faturalı hattımı faturasız yaptım başka fatura yansımasın diye ve Avea'ya geçiş yaptım. 78 liralık fatura sonucu telefon açtım 42 liralık faturaya 36 lira vergi yansımış. Neymiş efendim devlete olan 1 yıllık vergiyi Vodafone peşin ödüyormuş normalde taksitle alıyorlarmış ama başka operatöre geçtiğim için son faturaya yansımış hepsi. Şimdi benden kullanmadığım ayların vergisini nasıl alırsınız siz? Avea benden vergi almayacak mı siz 1 yıllığını yatırdığınız için?

Seda 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın C** B******* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 26.08.2013 tarihinde faturasız hatta geçiş sağlandığı tespit edilmiş olup,ağustos faturanıza paket ücreti,internet paket ücreti,gecikme bedeli ve vergi taksitlerinin kalan tutarının yansıtıldığı tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Ek bilgi olarak;Hattınıza yansıtılan vergi tutarları Vodafone tarafından abonelerin faturalarına tahakkuk ettirilmekte ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ödenmektedir. İmzalamış olduğunuz GSM Abonelik Sözleşmesinde, konuya yönelik detaylı bilgi mevcut olup, vergi tutarlarına herhangi bir müdahalede bulunulmadığını belirtmek isteriz.Aboneliğin bir yıl öncesinde iptali veya faturasız hatta geçiş yapılması halinde taksitlendirilmiş olan bu vergi tutarlarının son dönem faturasına toplu olarak yansıdığını belirtmek isteriz. Bilişim Teknolojileri Kurumunca belirtilen kullanım bedeli bu tutara dahil değildir. Vergiler ile ilgili detaylı bilgiye ekteki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.vergiler.php Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön