10 Şubat 2014

Vodafone 1 Yıllık Telsiz Kullanım Ücreti Aldı!

Geçen ay babam Vodafone'dan hattını taşıdı. 59 tl olan fatura 78 tl geldi. Müşteri hizmetlerini aradım kontörlü hatta geçip sonra A*** 'ya geçtiğiniz için 1 yıllık telsiz kullanım ücreti peşin alınmıştır dedi. Bende sizi mahkemeye vereceğim dedim, kadın iyi akşamlar deyip telefonu yüzüme kapattı. Böyle şey mi olur? Kontörlü hatlar zaten aylık ödüyor telsiz kullanım ücretini. Neden 1 yıllık ücret talep ediliyor ki?

Bahtiyar 67 Okunma

Cevaplar

  • Bahtiyar 13 Şubat 2014

    Çözüm yok 1 sene diyorlardı şimdi 5 günlük ücret alınmış 5 günlük telsiz kullanım ücreti 20 liraymis bunu da öğrenmiş oldum

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön