15 Ekim 2014

Vodafone 1 Yıldan Fazla Süredir Çekmiyor.

39. 991922, 32. 868223 bu koordinatlarda camın önünde bile olsak bina içinde sinyal seviyesi sıfır. Kesinlikle konuşamıyoruz. Bir kaç farklı cihaz ile deneme yaptık evimizde Vodafone çekmiyor. T** sorunsuz bir şekilde çalışırken 1 seneden fazla süredir Vodafone çekimi sıfır. Ben karşı tarafı duyarken karşı taraf kesinlikle sesimizi alamıyor. Kendileri ile görüşmemizde sorunu bildiklerini bir ara! Oraya güçlendirme yapacaklarını söylediler. Evimde iki adet red tarifeli kullanıcı var, bir ara demeden değiştirip T** kullanalım yani? Biz parasını verdiğimiz hizmeti tepe tepe kullanmak istiyoruz. Kullanamıyoruz. Akşama kadar arayan kim mesajları geliyor çekmediği için.

Uğur 151 Okunma

Cevaplar

 • Uğur 15 Kasım 2014

  vodafone firması baz istasyonu yapmayacağını belirten bir cevap verdi en sonunda. kendilerinden isteğim benim hatlarıma ait taahhütleri iptal etsin, ben hizmet verebilen firmadan hizmet almak istiyorum. her ay 120 tl para öde ama hizmet alama. çekmesin telefon, peki ben neden para ödüyorum? çözülmeyeceği belli sorunun. kendileri de itiraf ettiler çekmediğini ama çözmeyeceklerini de söylediler aynı zamanda. firmanın yaptığı doğru bir yol değil.

 • Uğur 22 Ekim 2014

  çok lakayt ve sorumsuz bir firma

 • Uğur 22 Ekim 2014

  hala değişen bir şey yok. çözümleri sadece vaat. taahhütlerimin iptalini istiyorum çünkü ben hizmeti kusursuz alamıyorum

 • Vodafone Müşteri Temsilcisi17 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Müşteri Temsilcisi15 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön