18 Ocak 2014

Vodafone 1 Yıl Sonra Borç Gönderdi.

Bugün itibari ile İlhan Avukatlık Bürosundan arandım ve 2013 ocak ayına ait 77 liralık bir faturanız bulunmakta takip işlemleri v.s 96 TL olarak ödeme yapmanız gerekmekte dediler. 2013 haziran civarında bu hatla ilgili tüm sorgulatmalarımı yaptım borcum var mı yok mu kontrolünü sağlattırdım ve hiçbir şekilde borcum çıkmadı. Kontrollerimi gerçekleştirmeme rağmen 1 yıl sonra çıka gelen borç gerçekten insanda şok etkisi yapmakta. Vodafone'a güvenim yoktu ve bir kez daha güvenimi kaybetti. O borcu nasıl bir şekilde gizliyorlarsa "sorgulatmama rağmen borcunuz yok" diyorsa 1 yıl sonra kapınıza borç geliyor.

Semih 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şiakyetiniz incelenmiş olup,İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön