09 Eylül 2013

Vodafone 1 Yıl Sonra Borç Gönderdi!

Vodafone abone merkezinden iptal ettirmiş olduğum hatta 1 yıl sonra gecikmesiyle beraber fatura gelmiş.Abonelik merkezindeki arkadaşa özellikle sorduğum halde ve ekrandan bana iptal edildiğini gösterdiği halde işlem yapılmamış ve tam 1 yıl sonra tarafıma fatura gelmiş. Ben tüketici mahkemesine gideceğim ve maddi ve manevi tazminat davası açacağım.

Levent 40 Okunma

Cevaplar

 • Levent17 Eylül 2013

  SİZ SİZ OLUN KESİNLİKLE ÜSTÜNE PARA VERSELERDE VODAFONE'DAN UZAK DURUN,PİŞMAN OLURSUNUZ,BENİM GİBİ...

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iptal formu evrağınızın mevcut olmadığı bilgisini aktarmak ister,bayi hatası tespit edilmediğini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Levent12 Eylül 2013

  şikayeti yazalı 4-5 gün oldu bir kişide arayıp ilgileniyoruz demedi,ne arayan var ne soran

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön