Can Burcu E. Teşekkür Mesajı

Vodafone genel merkezden Ekrem Bey tarafından arandım ve sorunun giderildiği bildirildi. Deneme sağladım ve sorunun çözüldüğünü gördüm. Teşekkür ederim...

Vodafone 1 Haftadır Mağdurum.

Can Burcu E. |

4 senelik Vodafone faturalı hat kullanıcısıyım. Tam bir haftadır Singapur'u arayamıyorum. Şikayetimin bir kısmı ısrarlarım sonucu çözüldü. Hiç arama yapamıyordum, şimdi ise 32 saniyelik arama yapabiliyorum. Sonrasında hat kapanıyor ve müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturduktan 5-6 saat sonra bir mesaj aldım müşteri hizmetlerini arayıp sonucu öğrenecekmişim !

Aradım ve bana hatta sorun olmadığı söylendi. Ama hala 32 saniyeden uzun konuşma yapamıyorum. Singapur'daki hattan kaynaklanıyor olabilir dediler, ama nasıl oluyorsa diğer operatörlerden ve ev telefonumdan aradığımda böyle bir sorun olmuyor. Bütün ailemin hattını başka operatöre taşıtacağım bu hafta. Teşekkürler Vodafone.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Burcu E.
  27 Nisan
  18:44

  Aynı şikayeti 20 gün sonra tekrar yaşıyorum verdiğiniz hizmet berbat!

 • Can Burcu E.
  13 Nisan
  19:07

  Çözüm üretildi. Ama ısrar etmeseydim, defalarca aramasaydım hattımda sorun olmadığına inanıp, bu şekilde kullanmak zorunda kalacaktım. En son genel merkezi aradığımda sorunuma çare bulundu. Müşteri hizmetleri hattımda sorun olmadığını söyledi, ısrar edince de beni cep merkezlerine yönlendirdiler

 • Can Burcu E.
  07 Nisan
  16:30

  Vodafone genel merkezden Ekrem Bey tarafından arandım ve sorunun giderildiği bildirildi. Deneme sağladım ve sorunun çözüldüğünü gördüm. Teşekkür ederim...

 • 07 Nisan
  16:23

  """Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  07.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 05 Nisan
  14:43

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.