06 Ağustos 2014

Vodafone 1 Haftada Gelmeyen Sim Kart!

Yeni aldığım telefona uyması için mevcut sim kartımı micro sim yapmam gerekti. Bunun için Neomarin Vodafone cep merkez (NT Nizamoğlu )na gittim (30.07.2014 de) Kartımı oradaki görevli personel özensiz bir şekilde yamuk kesti. Sonra başka bir yetkili maket bıçağıyla düzeltiyorum diye
iyice küçülttü. Kart bozuldu telefonda çalışmadı. Biraz tartışmadan sonra hatalarını kabul ettiler bana yeni kart vereceklerini söylediler.

Bir hafta oldu gidiyorum kartın gelmediğini ellerinde olmadığını söylüyorlar. Aynı bayinin Kaynarca şubesinde var alıp ordan versinler. Vodafone'un müşteri memnuniyetine yakıştıramıyorum bu bayinin yaptığını. Bir haftada bayiye sim kart gelmez mi? Kartımı istiyorum!

Hamdi 492 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi 12 Ağustos 2014

    Hem siteye hem de vodafone ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön