23 Nisan 2014

Vodafone 1 Günlük Gecikme Pahalıya Mâl Oldu!

Mart ayı içerisinde numaramın taşınması talebinde bulundum. Ayın 15'inde fatura kesim tarihi olduğu için 15'inden önce başvurumu gerçekleştirdim. Fakat hattımın geçmesi 16'sını buldu ve 1 günlük gecikme için Vodafone bana 1 aylık tutar olan 92 tl'lik fatura kesti.

Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu dile getirdiğimde 1 saat bile geçse aylık ücret talep ettiklerini belirtti. Tarih geçtiği için fatura kesilmesini normal karşılasam da, 1 gün için vermedikleri bir aylık hizmet bedelini talep ediyor olmalarını etik bulmadım.

Serhat 55 Okunma

Cevaplar

  • Serhat19 Eylül 2014

    Çözüm sunmak yerine, haklı olduklarına inandırmak için aramaları anlamsız.

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön