04 Temmuz 2013

Vodafone 1 Fatura 2 Ödeme!

Haziran 2013 dönemine ait faturam hem kredi kartımdan hem de vadesiz TL hesabımdan ödenmiştir. Vadesiz TL hesabımda otomatik ödeme talimatı ile ödenmiş, kredi kartım Vodafone'nun sisteminde kayıtlı kredi kartımdan ödenmiştir. Bir fatura iki ödeme söz konusudur. Durum ile ilgili hem İş Bankası ile hem de Vodafone ile irtibata geçtim.

İş Bankası ödenen faturaların iptal edilemeyeceğini iadesinin alınamadığını paranın Vodafone hesaplarında olduğu için müdahale edemeyeceklerini söyledi. Vodafone'da sistemlerinde paranın gözüktüğünü ancak iadesinin olmadığını bunun için İş Bankası ile görüşmem gerektiğini söyledi. İş Bankası kurduğu cümleleri tekrarladı. Paramın iadesini istiyorum.

Begum 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,535029****numaralı hattınız için iade işlemleriniz başlatılmış olup, 4 iş günü içersinde hesabınıza iadenin yapılacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlere aktarılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön