27 Nisan 2013

Vodafone 1 Ayda 2 Ayrı Tarife Ücreti Aldı!

Vodafone dan bir görevli beni arayıp, daha uygun bir tarife olduğunu, geçmek isteyip istemediğimi sordu. Geçmek istediğimi, telefon babamın üzerine olduğu için onu aramaları gerektiğini söyledim. Tarifemin değiştiğine dair mesaj geldi. Ancak bir sonraki faturam beklediğimin 2 katı kadar geldi.

Arayıp nedenini sorduğumda, paket değişikliği yaptığım için hem önceki hem de yeni paket ücretini aynı faturaya yansıttıklarını söylediler.Paket değişikliğini kendileri önerdi. Böyle bir fatura geleceğini de söylemediler. İnsanları yanıltmak bu kadar kolay olmamalı. Hem aynı ay içinde 2 paketi birden nasıl kullanabilirim? Artık Vodafone a güvenmiyorum.

Bülent 33 Okunma

Cevaplar

 • Bülent 09 Mayıs 2013

  Hala bir gelişme yok. Beni tekrar kimse aramadı. Tarife değiştirirken fatura tarihi dışında olduğu için 2 tarifenin de ücretinin ödeneceğini vatandaşa söylememek kandırmaca değil mi? Mecbur olmasam cep telefonu kullanmam bu ülkede. Vatandaş sermaye sahibi ve onların kuruluşlarının elinde oyuncak. Avrupa da bunu yapamaz çünkü yasalar vatandaşı korur.

 • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift bundle yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Bülent 28 Nisan 2013

  542 den arayıp sorunu bildirmiştim ama mesajla inceleme sonucunda bir değişiklik yapılmayacağı bildirildi.

 • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön