07 Nisan 2014

Vodafone 1 Ay Dolmadan Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

Hattımı Vodafone'a taşıdım. 4 gün oldu Vodafone'a geçeli ve hepsi bir arada paketinden faydalanmak için geçtim. Bunun için hattı taşırken hattımın özgür genç tarifesi olarak açılmasını istedim fakat başka tarife üzerinden açıldı. Özgür genç tarifesine geçiyorum 1 ay dolmadan tarife değişikliği yapamıyormuşum.

Müşteri hizmetlerini arayarak yardım istedim fakat resmen umursanmaz tavırla karşılandım. Geçtiğim için çok pişman oldum milleti resmen saf yerine koyuyorlar. Paketten faydalanmak için yeni hat almak veya hattı taşımak gerekiyormuş ve 30 gün içinde abone olmak gerekiyormuş ama olaya bakın ki tarife değiştiremiyorum. Hakkımızı aramayı biliriz.

Onur 313 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı11 Nisan 2014

    şikayetimden sonra tarafıma dönüş yaparak 5dk içinde işlemimi gerçekleştirdiler teşekkür ederim...

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-08 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön