24 Ağustos 2015

Vivi Farklı Araç Tahsili ve Geç Sürede Teslim!

Opel Corsa kiraladım ancak Linea geldi. Araç iptalinin yapılmasını istedim ama Aracı süresinden geç vakitte teslim ettiklerinden dolayı bunu başaramadım. Aracı almadım. En azından rezervasyon iptali yapılmasını istiyorum. 130 TL ödeme yaptım ve istediğim aracı alamadım.
Ayrıca Linea'nın arıza lambası yanmasına rağmen kullanabileceğim söylendi. Araç teslimi sırasında senden kaynaklandı diyebilirler. Güvensizliği en baştan hissettirdiler.

Güntekin 4.177 Okunma

Cevaplar

  • Güntekin27 Ağustos 2015

    24 saat geçtikten sonra araç teslimi yapılıyor ve bu sorunlarla karşılaşılıyor. 24 saat öncesinde teslim edilse veya bilgi verilse gerçekleri söyleseler anında iptal edilebilir. sonuç olarak tüketici olarak biz, aRAÇ kiralama şirketi tarafından kandırılmış olup mağdur duruma düşürülüyoruz. kiralama bedelini nakit olarak verdiğimiz için şirket yetkilisi siz bilirsiniz arabayı istemiyorsanız almayın o zaman deyip gidiyor. siz de bunu tüketicinin hatası olarak söylüyorsunuz. tüketici haklarına başvurmak ve mağduriyetimi gidermek için eminden geleni yapacağım. saygılar

  • Vivi Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Merhaba Güntekin Bey; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tercih ettiğiniz aracın aynısını size göndermeye çalışıyoruz. Seçmiş olduğunuz aracın sınıfında, yakıt ve vites durumu göz önüne alınarak tedarikçi firma tarafından muadili araç verilebilir. Çok nadir de olsa, önceki müşteriden aracın geç gelmesi, aracın hasarlı gelmesi gibi durumlardan dolayı ücret farkı olmadan size benzeri bir araç veya daha üst sınıf bir araç vermek zorunda kalabiliyoruz. Rezervasyonunuza 24 saatten az bir süre kaldığında müşteri tarafından yapılan iptallerde, çekilen tutardan 1 günlük kiralama bedeli kesilerek varsa kalan tutar iade edilir. Diğer kiralama koşulları ile ilgili olarak lütfen web sitemizi ziyaret ediniz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön