18 Ekim 2016

Vivense.com'un Profesyonellikten Uzak Çalışma Biçimi...

Yeni eve taşınacağım, evimin tüm eşyalarını showroomlarından aldım. Ortalama 6 hafta teslimat süresi dediler. Uzun gelmesine rağmen internetteki afilli videolarından zamanında ve özenle işlerini yaptıklarını düşünüp tamam dedim. Fakat ben siparişimi verdikten tam 1 hafta sonra seçtiğim koltuğun kumaşının ellerinde olmadığını (seçerken ellerinde bulunup bulunmadığına bakmıyorlar.) yeni bir kumaş seçmem kartela göndereceklerini söylediler. Ne zaman gelir diyorum en geç cumaya kadar gelir diyorlar (tam bir hafta). Peki hala üretime başlamamışsınız ben seçtikten sonra zamanında teslim edebilecek misiniz diyorum. Ucu açık cevaplar... Sonra baktım sıkıntı çıkacak üretime başlamadan iptal ettirdim. Sözleşmede max 3 iş günü içinde para iadesi yazıyor Şimdi de verdikleri cevap pos cihazından çekildiği için max 7 gün içinde yatırılacaktır. Bu nasıl bir çalışma biçimi? Yeterince mağdur olmadım mı?

Emel 2.566 Okunma

Cevaplar

  • Emel 31 Ocak 2017

    Ayrıca aldığım mobilyalar teslim tarihinden geç geldi. Bir çok eşya almama rağmen kurulum kolaylığı sağlamadılar, sözleşmede kendim kuracağımı imzaladım fakat belli bir alışveriş limitin üzerine geçildiğinde kurulumu ücretsiz yapmaları şık olur diye düşünüyorum. Sonra mobilyaları getiren çalışanla kurulum için 300 TL'ye anlaştım. Herif sonra kafasına göre 350 TL yaptı, baştan beri mobilya alma sürecimde problemler bitmediği için Lanet olsun deyip 350 TL'yi ödedim. Mobilyayı getiren herifin üslup yerlerde. Ben evde yokken annemi azarlamış. Tam bir... . Neyse. Vivense e şikayet ettim gelen elemanlara biz müdahale edemiyoruz dediler. Müdahale edemediğin kişiyi niye çalıştırıyorsun? Sonuç olarak evinizi genel olarak yenileyeceksiniz kesinlikle bulaşmamanız gereken bir firma.

  • Vivense.com Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Emel Hanım, 15.10.2016 tarihinde iade talebiniz alınmış. Bankaya iade talimatı geçilmiştir. Banka yasal süreçlerinde pos cihazı ile yapılan ödemelerde 7 iş günü içinde size yansıyacağını da size ilettik. Kendi bünyemizde ücretinizi bulundurmuyoruz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön