20 Ekim 2016

Vivense.com Yapılamayan Ürün Teslimatı...

17.09.2016 tarihinde verdiğim 18 -20 iş günü teslim süresi öngörülen siparişim hala elime ulaşmadı. 3 gündür görüştüğüm tüm call center görevlisi kurulmuş gibi aynı cevabı veriyor. Sonuç hala teslim tarihi hakkında net bilgi veremiyorlar. 1 aydır boş bekleyen çocuk odamızı falan unutup siparişi iptal edeceğim bu ne profesyonellikten uzak satış anlayışı anlam veremedim.

Elif 2.320 Okunma

Cevaplar

 • Elif25 Ekim 2016

  Vivense 20 Ekim'de yazdığım şikayetime istinaden 48 saat içinde sevkiyat bilgisi için arayacaklar diye cevap vermişti. O kadar ilgili ve sözünde duran bir firma ki cevabın üzerinden 5 gün geçti ne arayan var ne soran. Bir muhatap bulursam siparişimi iptal edeceğim. Vade farkı alarak tahsilat yapmayı biliyorlar ama vade kavramı kendilerine gelince içi boş bir sözcük maalesef. BİMER'e ve yasal tüm yollara başvurular ya işinizi adam gibi yapın ya da bırakın göz boyamakla ticaret yapılamıyor maalesef vivense yakındasayenizde hep birlikte gorecez zaten bunu.

 • Elif24 Ekim 2016

  Vivense değil 48 saat 96 saat olacak hala ürünüm ne zaman teslim olacak bilmiyorum. Web sayfanıza gösterdiğiniz özeni müşteri ilişkilerinize gösterseniz birazda keşke. Başka platformlarda sizinle ilgili insanlara daha çok bigi vermek lazım anlaşılan zira başkaları da aynı duruma düşmesin. Görüşmek ümidiyle...

 • Vivense Temsilcisi20 Ekim 2016

  Merhaba Elif Hanım, Sipariş vermiş olduğunuz ürünün termin süresi sitemizde de yazdığı gibi 20-25 iş günüdür. Ürününüzün üretimi tamamlandı ve nakliye aracı ile teslim edilecektir. Konu ile ilgili size 48 saat içinde net bilgi vereceğiz. İyi günler.

 • Elif20 Ekim 2016

  1 aydır, yapılamamış üretim planı ya da 1 ay sonra hala belirsiz nakliye planı için mi bekliyorum. Kayseri'ye çıkacak ilk araç ne demektir nakliye yapılsa bile kim bilir montajla ilgili ne problemler yaşatacaksınız. Yıllardır internet üzerinden alışveriş yapıyorum bu kadar profesyonellikten uzak bir yaklaşım sergileyen platform görmedim. Bu akşama kadar bana gerçekçi ve net bir teslim+ kurulum tarihi vermezseniz siparişimi bu süreçte de olsa iptal edip mağduruyetimle ilgili yasal mercilere müracaat edeceğim. Bilginize

 • Vivense Temsilcisi20 Ekim 2016

  Merhaba Elif Hanım, Siparişinizin üretimi tamamlanmış ve Kayseri'ye çıkacak ilk araç ile tarafınıza sevk edilecektir. Sevkiyat ekibimiz sizi 48 saat içinde net teslim bilgisi ile ilgili arayacaktır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön