Vivense.com Sorunlu Ürün ve Hizmet...

Elif O. |

Yaklaşık iki ay önce internet sitesinden de değil bizzat plazadaki ofislerinden 8 adet sandalye aldık. Ürünler geldiğinde 5 tanesinde sıkıntı (derisinde parçalanma, ayaklarda sallanma) olduğunu gördük. Hemen şikayeti ilettik. İki ay olmasına rağmen defalarca aramamıza karşın her seferinde hazırlanıyor size ulaştıracağız vb. açıklamalarla oyalama yoluna gidip kötü bir satış sonrası destek veriyorlar. Satış ofisindeki yetkili mimar her türlü sorunda ulaşabileceğimiz numarasına ise hiç ulaşamadık. Bu kadar kötü bir sistem beceriksizce amatör satış anlayışı görmedik. Ürünlerin adrese zar zor ulaştığından hiç bahsetmiyorum bile!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif O.
  17 Eylül
  10:22

  Ürünlerin hasarlı gelmesinden sonra bize üretilip yenisi gönderileceğini söylerken ofislerine bilgi almaya gittiğimizde ürünleri ithal ettikleri yurt dışındaki firma ile artık çalışmadıkları için bizim ürünümüzü getirtemeyeceklerini yerine benzer başka bir ürün seçmemizi istediler. Bir hafta içinde teslim edeceklerini belirttiler. Yani o kadar süre aslında olmayan ve üretilmeyen ürünler için bizi olayanmışız. Daha fazla uğraşmamak için kabul ettik bakalım bekliyoruz bu saçmalıktan kurtulmak için!

 • 16 Eylül
  11:32

  Müşterimizle siparişi hakkında görüşülüp sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla,
  siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir.

  Vivense hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : info@vivense.com
  Tel : 08504802535