Vivense.com Faturasız Ve Ayıplı Ürün.

Gaye S. |

15.01.2015 tarihinde almış olduğum yatak odası takımının bazı parçaları defolu ve faturasız, köşe koltuk da hasarsız fakat yine faturasız olarak teslim edildi. Durumu belgeleyerek firmayla iletişime geçtim ve değişim yapacaklarını söylediler.

Fakat 1 ay olmasına ve defalarca firmayı uyarmama rağmen ürün parçaları gönderilmediği gibi herhangi bir geri dönüş de olmadı. Firmayı defalarca aradığım halde aldığım cevap 'biz size döneceğiz' şeklindeydi. Usulsüz ticaret yapan ve sattığı ürünün arkasında durmayan bu firmayı kınıyorum.

Etiketler :

Fatura/Belgeler Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gaye S.
  06 Mart
  18:10

  Sikayetimde de belirttiğim üzere elimde iki takımın da faturası bulunmamaktadır. Teslimat aşamasında fatura teslim edilmedi, sonrasında da herhangi bir gönderi olmadı. 1 ay sonra gösterdiğiniz zoraki ilgi için teşekkürler. Zahmet oldu. Tarafınıza ne zaman hasarlı ürünler için hatırlatmada bulunsam hemen gönderilecek yanıtı aldığım için, değişimi fiilen gerçekleştirdiğiniz zaman sözünüz benim için yeniden güvenilebilir olacaktır.

 • 05 Mart
  10:56

  Merhaba Gaye Hanım, öncelikle yaşanılan eksikler sebebi ile özür dileriz.

  Siparişinizdeki eksik parça gönderimi yarın yapılıyor.

  Faturanız ise 27 Ocak tarihinde basılmış olup 647796 nolu faturadır. Aşağı Kayabaşı Mah. ile başlaya adresinize de gönderimi yapılmıştı. Ulaşmadı mı acaba? Bilgi verir misiniz?