08 Kasım
#12930369

Vivense'nin Kusurlu Hasarlı Ürün Teslimi

30.08.2019 tarihinde Vivense Kocaeli mağazasından nago sağ köşe relax koltuk aldık. 14.10.2019 tarihinde koltuk eve geldi. Kırlentler yanlış renk geldi ve koltuğun birleşme parçası eksikti. Ürünün relax uzun köşe tarafındaki 4 adet ayağın birleşme yerlerinde derin çatlaklar vardı. Firmaya telefon ile ulaşamadık çünkü müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde bağlanılmıyor, sürekli hattan düşülüyor. Mail yolu ile iletişim sağladık kayıt açıldı. Bir süre sonra firma servis gönderdi kırlentler ve bağlantı parçası doğru geldi fakat gelen servis yanlış ayak kasasını getirdiği için ayak defosuna hiçbir işlem yapamadan gitti. Firmayı tekrar aradık ulaşamadık tekrar mail attık tekrar görsel attık tekrar kayıt oluşturduk.


Bütün bunlar olurken 9.11.19 nikah günümüz peşine 1 haftalık ülke dışında balayında olduğunu ısrarla belirtmeme rağmen 2.11.19 günü firma geleceğini söyleyip bizi gün boyu evde tuttu ve gelen giden olmadı. Durumu telefonla kimseye ulaşamadığımız için tekrar mail attık (bu arada maillere sadece hafta içi dönüş yapılıyor) 6.11.19 tarihinde ürünün tamamlandığını 7.11.19 tarihinde geleceğini söyledi tahmin ettiğiniz üzere 7.11.19 tarihinde de gelen giden olmadı. Tekrar mail attık maillere de artık cevap verilmiyordu, herhalde müşteri hizmetlerinde de kelimeler kifayetsiz kalmıştı. Sonra birden bire Servis kendi kendine 8.11.19 tarihi saat 19.00 da bizi arayarak eve geldiğini söyledi.


Koşturarak o kadar iş arasında eve gittik, fakat servisin getirdiği parça tekrardan kırık çıktı ve servis gene geri gitti. Nihayet aylardır süren bu olaylar zincir sonrası müşteri hizmetlerine telefonla bağlana bildik. Problemler için tekrar görsel istediler yeni kayıt oluşturacaklarmış,9.11.19 bir tarihinde de beni arayacaklarmış düğün günüm de trajikomik bir durum. 17.11.19 tarihinde balayından dönünce kayıt oluşturacağımı ve her yerden şikayet edeceğimi belirterek telefonu kapattım. Bu evlilik aşamasında çalıştığım farklı 4 mobilya firması ve en az 5 usta var. Hiç biri ile bu tarz problemler yaşamadım. Bin pişmanım, mağduriyetler zinciri resmen. Vivense pişmanlıktır.

Duygu Duygu 3.834 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vivense Temsilcisi10 Kasım

    Merhaba Duygu Hanım, Öncelikle yaşanan durumdan ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yurt dışında olduğunuzu iletmişsiniz, dönüşünüzde mail üzerinden çözüm birimi ile görüşmek istediğinizi iletmeniz durumunda sizinle iletişime geçip mağduriyetiniz ile ilgili en kısa süre içerisinde çözüm önerilerimiz sunulacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi08 Kasım

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları