Vivense'den Ürün Aldım Pişmanım!

Orkun Orkun15 Eylül 20:41

Temmuz ayında 17500 TL Nakit ödeme yaparak Çorlu showroom mağazasından aldığımız ürün teslimatları skandal. Paranızla amelelik yapıyorsunuz. Satarken gayet kibar ve nazik duruş para aldıktan sonra kötü ötesi teslimat yok. 3 ay oldu ürünler toplu getireceklerini söylediler. Parça parça kimseye bilgi verilmeden bina kapısına yolun ortasına atıp gitmeler. 

Ne aldığın ne getirdikleri meçhul bırakıp gidiyor. Ne teslimat fişi ne bilgilendirme. Mobilya markası olacağına gübre markası olması gerekir. Yanıltmak böyle bir şey gelen ürünlerin içinde kurulum kılavuzu yok. Nereden bulaştık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vivense Logo Vivense 18 Eylül 16:22

Merhaba Orkun Bey, Siparişlerinizin hepsi tarafınıza teslim edilmiş olarak görülmektedir. Herhangi bir sorun var mıdır? Dönüşünüzü beklemekte olduğumuzu ve konu hakkında bire bir ilgilenerek sorununun çözümü için gerekenin yapılacağından emin olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

profile-icon Orkun 16 Eylül 10:00

Hiç inandırıcı gelmiyor otomatik cevap atmayın.

Vivense Logo Vivense 16 Eylül 00:28

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çözüm Merkezi destek.vivense.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler