08 Ekim
#12740958

Vivense'den Alınan Yatak Bel Ağrısından Uyutmuyor!

Vivense'den Latte Comfort Ultra Full Ortopedik Yatak (23 cm) aldım. Bunu da müşteri hizmetlerindeki kadın tavsiye etti. 2 aydır yatıyorum artık bel ağrısından uyku uyuyamıyorum. 689 TL'de para verdim.


Bunu yatak diye satıyorlar yazıklar olsun.

Sıla Sıla 2.571 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Vivense Temsilcisi11 Ekim

  Sıla Hanım; Almış olduğunuz ürün garantili bir ürün değildir , garanti kapsamından değerlendirilmeyen bir ürün olduğunu ürünü sipariş verirken görebiliyorsunuz, sağlık sorunlarınıza uygun özel üretim ürünlerimiz yoktur maalesef ki farklı bir işlem yapılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 • Sıla10 Ekim

  Değişimi keyfi görüyorsanız size laf anlatmaya gerek yok. Yorumun başlığı zaten sizin rahatsız yatak sattığınız yönünde. Millette bilsin ona göre alsın. Ben burada bu şekilde şikayet görsem asla almazdım

 • Vivense Temsilcisi10 Ekim

  Merhaba Sıla Hanım; Öncelikle yaşanan durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Hijyenik ürünlerimiz arasında bazı ürünlerimiz garanti kapsamında değerlendirilir bazı ürünlerimiz garantili ürünler değildir . Garantisi olan bir ürün satın almış olsaydınız ya da üründen kaynaklı bir durum olduğunda garanti süreci başlıyor ancak almış olduğunuz ürün garantisi olmayan bir ürün ayrıca hijyenik olan bu ürünlerde keyfi değişim söz konusu olmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 • Sıla09 Ekim

  Memnuniyetsizliğimin giderilmesi için hiçbir şey yapılmadı. Bunlar hijyenik ürün değişim ve iade yapamayız denildi. Alalım kontrol edelim bunu telafi etmek için şunları yapalım vb... Denilmedi. Kısaca başınızın çaresine bakın denildi. İşbir Yataş tempur vb... Yerler size yatak garantisi verir. Burası sattı iş bitti kafasında. Vivense'den alma hatasına düştük paramız ile rezil olduk. Yatak yerine koltukta yatıyoruz. Ancak buradan bizim için memnuniyetiniz önemli, anlayışınız için teşekkür ederiz yazarlar.

 • Vivense Temsilcisi08 Ekim

  Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları