07 Ekim
#12742411

Vivense'den Aldığım Ürünler Tarihi Gelmesine Rağmen Teslim Edilmedi!

Vivense'den 24 Ağustos'ta 3 ayrı ürün siparişi verdim. Ürünlerin hepsinin aynı gün gelmesini istedim. Teslim tarihi olarak 30 Eylül 3 Ekim olarak bana söylendi. Tarih geldiğinde aradım ve bana 1 - 7 Ekim tarihleri arasında geleceği söylendi. Ayın 7 si oldu tekrar aradığımda ürünlerin Diyarbakır depoya 5 Ekim'de geldiğini bize 11 Ekim'de geleceği söylendi.
Bir muhatap bulamıyoruz. Her aradığım müşteri temsilcisi durumu birilerine ileteceğini söylüyor ancak geri dönüş yapan şimdiye kadar olmadı. İlk söyledikleri tarihe yetişmemiş olabilir fakat şu tarihte size teslim edilecek diyen yok. Her aradığımda farklı bir tarih veriliyor. Şu an mağduruz, yerde oturuyoruz.

Fatih Fatih 1.498 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı08 Ekim

    Ürünleri bugün teslim aldım.

  • Vivense Temsilcisi08 Ekim

    Merhaba Fatih Bey; Ürününüzün teslimat tarihi ile ilgili ekiplerimizden bilgi alacağız , sizlerle iletişime geçeceğiz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  • Vivense Temsilcisi08 Ekim

    Müşterimizin siparişi hakkında inceleme süreci devreye girmiş, sorunlarının ve memnuniyetsizliğinin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

Ziyaretçi Yorumları