Vivense'den Aldığım Koltuğun Sorunlu Orta Ayakları

Rıdvan Rıdvan13 Eylül 14:28

Hayatımın en büyük hatalarından biri olan Vivense'den aldığımız koltuğun orta ayakları yok. Tam 2 ay oldu adamların ne bir telefonu var ne irtibat numarası mail ve sosyal medya üzerinden irtibat kuruyoruz her hafta bugün gelecek yarın gelecek diye oyalıyorlar. Düşünün yeni koltuk alıyorsunuz 2 aydır ağız tadıyla oturamıyorsunuz. 

Koltuğun şimdiden her yerinden çatır çatır ses çıkmaya başladı. Eğer bu hafta içerisinde de koltuklar yapılmaz ise koltukları gidip showroomların önüne atacağım en son şimdi gelip buraya yok irtibat no verin yardımcı olacağız diye şov yapacaklar yine hiçbir şey yapmayacaklar. Kısacası Vivense pişmanlıktır. 

Cevaplar

profile-icon Rıdvan 3 hafta önce

Hala geleceksiniz hala artık ben bu işi mahkemeye taşımak istiyorum gelin koltuklarınızı alın benim paramoda iade edin olmaz olsun siz gibi firma

Vivense Logo Vivense 18 Eylül 16:29

Merhaba Rıdvan Bey, Yaşanan aksaklık adına üzgünüm. JAZZ KOLTUK TAKIMI 1 adet berjer ayak kargodadır. Parça sizlere teslim edildiğinde kısa süre içinde kurulumda sağlanacaktır. Kısa süre daha beklemenizi rica edeceğim. Anlayışınız için teşekkür eder,sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

profile-icon Rıdvan 15 Eylül 16:35

Allah aşkına koltuğu 6 taksit aldım 4. Taksitini ödeyeceğim kredi kartına siz hala 2 tane orta ayak takamıyorsunux. Daha ne diyeyim bu hafta takılmazsa koltukları mağazanızın önünden alırsınız. Paramıda artık iadesini mahkeme yoluyla hallederiz.

Vivense Logo Vivense 13 Eylül 23:32

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Çözüm Merkezi destek.vivense.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler