27 Ekim 2016 #6798895

Vivense.com'un Saçma Sistemi

14.10.2016 tarihinde bu saçma siteden kredi kartı ile alışveriş yaptım. O tarihten beridir de teslimatı için bekliyorum. Bugün teslimat bilgilerini öğrenmek için aradığımda, siparişimin başarısız olduğunu söylediler. Ancak alışverişi tamamladığım esnada ekranda siparişin tamamlanamadığına dair herhangi bir uyarı vermemişti. Ayrıca daha da vahim olarak, alışveriş yaptıktan sonra sipariş numaramı öğrenmek için Vivense'yi aramıştım ve kimse bana siparişin başarısız olduğunu söylemedi. Üstelik bana sipariş numaramı mesaj yolu ile ilettiler. Bugün de şaka yapar gibi siparişiniz başarısız olmuş diyorlar. Sonuç olarak ortada alışveriş falan yok, almak istediğim ürünün fiyatı da yükselmiş.

Mustafa 2.163 Okunma

Cevaplar

 • Vivense Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba Mustafa Bey, Size yanlış bir cümle kurduysak özür dileriz ancak amacımız sizin tabiriniz ile laf yetiştirmek değil, ortadaki yanlış anlaşılmayı düzeltmektedir. İyi günler.

 • Mustafa27 Ekim 2016

  Üslubum gayet düzgün, sisteminiz kalitesiz. Bunu düzeltmemek ve uyarıları dikkate almamak da sizin ayıbınız. Siz zaten kurumsal kimlikte bir firma olabilseydiniz, burada müşteri ile ağız dalaşına girmezdiniz. Bu da sizin altyapınız kadar davranış şeklinizin de kalitesiz olduğunu gösterir.

 • Vivense Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba Mustafa Bey, Öncelikle kullandığımız üsluba dikkat edelim lütfen. Sitemizde uyarı verilmektedir. 10 sn sonra ekran kapanmaktadır. O an siz görmemiş olabilirsiniz. Havale ile ödeme yöntemi kullanan müşterilerimiz arayıp sipariş numarası talep ediyorlar. Ayrıca size müşteri temsilcimiz not alamadığınız için nezaket gösterip sms ile göndermiş sipariş numaranızı. Bizim tarafımızda bir hata bulunmamaktadır. İyi günler.

 • Mustafa27 Ekim 2016

  Merhaba, her siparişten sonra kredi kartı dokümünü kontrol mü etmeliyim? Eğer ekranda hata ya da uyarı vermiyorsanız, bu alışverişin başarılı olduğu anlamına gelir. Eğer başarısız alışveriş için herhangi bir uyarı yoksa, bu da sizin altyapınızın kalitesizliğinin bir göstergesidir. Ayrıca bir müşteri sipariş numarasını neden ister sizce? Canı sıkıldığı için mi? Buradan laf yetiştirmeye çalışacağınıza saçma sisteminizi düzeltin.

 • Vivense Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba Mustafa Bey, Çağrı kaydınızı dinledik. Siz direkt sipariş numarasını öğrenmek istiyorum dediğiniz için size sipariş numaranızı vermişler. Bizim sitemizde havale ile ödeme de olduğu için ödemesi gelmediği zaman gerçekleşmeyen sipariş olarak görünüyor. Siz siparişinizin durumunu sormadığınız için size ödemenizi yapmamışsınız dememiş arkadaşımız. Siz, kredi kartınızdan çekim olup olmadığını anlık olarak da görebilirdiniz. İyi günler dileriz.

 • Mustafa27 Ekim 2016

  Merhaba, sorun orada zaten, ortada ödeme yok, alışveriş sırasında gerçekleşen herhangi bir hata da yok. Vivense bana SMS ile sipariş kodu göndermiş. Olmayan, gerçekleşmeyen bir siparişin kodunu hangi mantıkla benim telefonuma gönderiyorsunuz. Çağrı merkezinizi aradım 2 hafta önce, bana takip için sipariş numarasını vermek yerine, "siparişiniz gerçekleşmemiş" demek bu kadar zor olmamalı,

 • Vivense Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba Mustafa Bey, Ödemeyi yaptığınıza dair bir belge, ekran görüntüsü vb. var ise bizimle paylaşabilir misiniz? İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön