31 Ekim 2016 #6826440

Vivense.com'da Sorunlu Ürünlerde

Ben maalesef showroomdan tüm evin siparişini verme gafletinde bulundum. 08.09.2016 tarihinde verdiğim sipariş toplu olarak 17.10.2016 tarihinde teslim edilecekti. 27.10.2016 'da bir kısmı geldi. Bir kısmı tamamlanamadığı söylendi. Bir kısmıda hasarlı olduğu için getirilmediği söylendi. Bir kısmı da gelmesine rağmen hasarlı. Ürünün fiyatları ile kalite bakımından alakası yok. Mail atıyorum, şaka gibiler maksimum 15 iş gününde sorunu çözeceklerini söylüyorlar, ki bu da 25 güne tekabül ediyor.


29 Ekim'de köşe koltuğumun hazır olduğunu arayarak bildirdiler. 31 Ekim'de geleceğini söylediler. 31 Ekim'de aradım, hazır ama depoda tek ürün için sevkiyat yapamayız, hafta içi bir gün getireceğiz dediler. Eve taşınmam 1 ay gecikti. İnternetten de sipariş verdim, her tarafı patlak geldi, değiştirecekler 10 gündürde onu bekliyoruz. Diğer kırık ve eksik ürünler içinde Allah kerim.

Derya 2.903 Okunma

Cevaplar

  • Derya02 Kasım 2016

    Firmanız ile yapmış olduğum yazışmaları yayınlarsam sizin için gerçekten kötü bir imaj olur. Bugün dahi sizden doğru düzgün cevaplar alamıyorum. Cevap verilmiyor değil, tabi ki veriliyor ama süre belli değil. Üreticiden bilgi bekliyoruz vs... Bugüne kadar tatmin edici tek cevap almadım. Yetkili biri arasın deyince de kesinlikle aramıyorlar ve arayacağız denip maille dönüyorlar onda da gene yuvarlak cevaplarla. 08 Eylül'de satın aldığım ürünleri 02 Kasım olmuş hala teslim alabilmiş değilim. Gelen ürünlerde sürekli patlak çatlak oluyor. bir de değişimlerini bekliyorum. İnternet sitenizden aldığım ürün ile ilgili stokta kalmamış diyerek daha pahalı bir ürün öneriyorsunuz ki o da kesinlikle işime yarayacak bir ürün değil. Arkadaşım farklı bir firmadan bir çok ürün aldı şu sorunların birini yaşamadı.

  • Vivense Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Siparişiniz hakkında görüşülüp sorunlarınızın ve memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir. Vivense hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 08504802535

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön