31 Ekim 2016 #6806206

Vivense.com Tarafından Teslim Edilemeyen Ürün

2e3a0121388 numaralı siparişe ait natural TV ünitesi-275 cm sipariş verdim. Satıcı firmanın sitesin de eve teslim diye yazıyordu ona istinaden ürünü aldım. Ürün geldi kargo çalışanı ürünü apartmanın kapısına bırakacağını kata çıkarmayacağını bildirdi, ben de teslim almadım ve ürün geri gitti. Üç gündür beklememe rağmen firma ürünü eve teslim edeceklerini söylediler ve eve teslim etmediler, ben de gelmeyen ürünü iade etmek zorun da kaldım.

Ahmet 2.614 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet15 Kasım 2016

  Ürün halen elime ulaşmadığı için iptal edilmesini istedim ve iptal edildiği söylendi ben de gelmeyen üründen kurtulmuş oldum, kesilen taksitlerin iade edilmesi söylendi iade edilmemesi durumunda tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildirdim.

 • Vivense Temsilcisi15 Kasım 2016

  Merhaba Ahmet Bey, Yeniden kontrol sağlayarak bilgi vereceğiz size. İyi günler dileriz.

 • Ahmet14 Kasım 2016

  Halen ürün elime ulaşmadı. Birinci taksiti ödediğim halde...

 • Ahmet07 Kasım 2016

  Merhabalar, ürün, bir taksitini ödememe rağmen halen elime ulaşmadı.

 • Vivense Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba Ahmet Bey, Öncelikle kargodan kaynaklı yaşanan aksilik için özür dileriz. Sizinle 28 Ekim 2016 Cuma tarihinde yapılan görüşme dahilinde ürünün üretim yerimize geri geldiği ve yeniden çıkışının yapılacağı iletilmiştir. Hafta sonları kargo çalışmadığı için işlemi bugün yapabileceğiz. Size bu hafta içinde ürün teslim edilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön