21 Ekim 2016 #6745654

Vivense.com İlgisiz Tavır!

Geçen yıl bir masa aldım ve taburesi bir yıl içinde yerle bir oldu. Kendileri ile irtibata geçtim yeniden üreteceklerini söylediler ve üretmişler ancak 3 defa adres güncellemesi yaptığım halde eski evime gitti ve teslim edilemeyince geri gönderildi. Durumla alakalı 10 görüşme yaptım her müşteri temsilcisi bugün size haber vereceğim diyip geri dönmüyor artık derdimi anlatmaktan sıkıldım. Bu kadar amatör bir marka hiç görmedim. Bir daha asla bir şey satın almayacağım.

Merve 1.773 Okunma

Cevaplar

 • Merve31 Ekim 2016

  Ben buraya şikayet bıraktıktan sonra yaptığım görüşmelerde mevcut tekrar dinlerseniz temsilcinin bana öyle dediğini duyacaksınız

 • Merve31 Ekim 2016

  21 Ekim'den beri ürün bana gönderilmedi benim problemimle kim ilgilenecek

 • Vivense Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba Merve Hanım, Size hangi müşteri temsilcimiz "Sizin şikayetiniz ile kötü bir şey olmaz." diye bilgi verdi? Çağrı kayıtlarınızda rastlayamadık. Parça gönderimiz de yarın akşama kadar yapılacaktır. Kargoda sorun yaşadık maalesef. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

 • Merve27 Ekim 2016

  2 gün önce buraya şikayet bıraktım ve ne yazık ki hiçbir şey değişmedi hatta müşteri temsilcisi sizin şikayetinizle kötü bişey olmaz bu markaya dedi. Şikayet yazımdan sonra 3 defa daha müşteri temsilcileri ile görüştüm hali hazırda bulunan paketi bir insan kargoya verdiremedi. Hep aynı hikaye BRN size bugün dönüş yapacağım diyorlar asla geri dönmüyorlar. Büyük ihtimalle dolandırıcı olduklarını düşünüyorum. Kurumsallıktan uzak bir marka. Benim masamın taburesi kırıldı 4 aydır üretmişler sözde. 3 defa adres güncellemesi yaptım yinede yanlış adrese gitti ve kendilerine geri döndü. Toplam 13 müşteri temsilcisi öle görüştüm hiç Biri durumu halledemedi. Hepsi geri dönüş yapacağını söyledi hiç Biri geri dönmedi. Ve işin kötü yani her arayışımda hikayeyi baştan anlattım. Artık göndermeyin istemiyorum. Bundan sonra ne kendim ne de çevremdekileri yaklaştırtmam.

 • Merve27 Ekim 2016

  21 Ekim'den beri bununla ilgili 3 kişi ile görüştüm hiçbir sonuç çıkmadı kimsenin haberi yok. Ve kargoya da verilmedi

 • Vivense Temsilcisi21 Ekim 2016

  Merhaba Merve Hanım, Yeni masanız için tarafımızdan belirttiğiniz adrese gönderi talimatı kargoya geçildi ancak kargolarda kayıtlı adrese çıkışı yapıyor ürünü. Bu nedenle bir sorun yaşanmış. Tekrar farklı bir kargo firması ile gönderi sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön