26 Şubat 2015

Vivense.com Faturasız Ve Ayıplı Ürün

15.01.2015 tarihinde almış olduğum yatak odası takımının bazı parçaları defolu ve faturasız, köşe koltuk da hasarsız fakat yine faturasız olarak teslim edildi. Durumu belgeleyerek firmayla iletişime geçtim ve değişim yapacaklarını söylediler.

Fakat 1 ay olmasına ve defalarca firmayı uyarmama rağmen ürün parçaları gönderilmediği gibi herhangi bir geri dönüş de olmadı. Firmayı defalarca aradığım halde aldığım cevap 'biz size döneceğiz' şeklindeydi. Usulsüz ticaret yapan ve sattığı ürünün arkasında durmayan bu firmayı kınıyorum.

Gaye 1.991 Okunma

Cevaplar

  • Gaye06 Mart 2015

    Sikayetimde de belirttiğim üzere elimde iki takımın da faturası bulunmamaktadır. Teslimat aşamasında fatura teslim edilmedi, sonrasında da herhangi bir gönderi olmadı. 1 ay sonra gösterdiğiniz zoraki ilgi için teşekkürler. Zahmet oldu. Tarafınıza ne zaman hasarlı ürünler için hatırlatmada bulunsam hemen gönderilecek yanıtı aldığım için, değişimi fiilen gerçekleştirdiğiniz zaman sözünüz benim için yeniden güvenilebilir olacaktır.

  • Vivense Temsilcisi05 Mart 2015

    Merhaba Gaye Hanım, öncelikle yaşanılan eksikler sebebi ile özür dileriz. Siparişinizdeki eksik parça gönderimi yarın yapılıyor. Faturanız ise 27 Ocak tarihinde basılmış olup 647796 nolu faturadır. Aşağı Kayabaşı Mah. ile başlaya adresinize de gönderimi yapılmıştı. Ulaşmadı mı acaba? Bilgi verir misiniz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön